Güvenlik ve Gizlilik Politikası

ALG Oyuncak (www.algoyuncak.com) web sitesinin kayıtlı kullanıcılarına daha güvenli bir internet ortamı sağlamak için belirttiği gizlilik hakları, aşağıda sıralanmıştır:

• Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara verilmeyecektir.

• Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Bu bilgiler yalnızca, www.algoyuncak.com sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

• Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

• Web sitemizdeki kayıtlı bilgilerinize başka kaynaklardan sizin hakkınızda edinilen bilgilere eklenmektedir. Örneğin, kargo şirketlerinden güncellenmiş sevkiyat ve adres bilgileri alınarak, bu bilgiler ileride sizlere daha iyi hizmet verebilmek için saklanır.

• Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Ancak, eğer bazı özellikleri kullanmak için gerekli olan bilgileri vermezseniz, web sayfamızın üyelik özelliklerinden yararlanamayabilirsiz.

• Birçok web sayfası gibi, www.algoyuncak.com’da da harfler ve numaraların birleşmesinden oluşan internet sunucularından internet tarayıcılarına verilen ve internet tarayıcısının her yeni sayfa açıldığında internet sunucusuna geri gönderdiği ve sayfayı ziyaret eden kullanıcının tanınmasına yarayan ‘cookie’ler kullanılmaktadır. Bizim sayfamızdan bu ‘cookie’leri almak istemezseniz, tarayıcınızı onları reddetmek üzere ayarlayabileceğiniz gibi internet sayfalarını anonim olarak gezmenizi sağlayacak başka bir araç da kullanabilirsiniz.

• Ürünlerimiz, yenilik ve promosyonlarımız ile ilgili haberlerimizi ulaştırmak için sizinle temasa geçebiliriz. Üyelik formunuzda e-posta adresinizi bizimle paylaşarak, e-postalarımızı almayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu e-postaları almak istemezseniz, info@algoyuncak.com adresinden bize ulaşabilir veya sadece tarafımızdan aldığınız herhangi bir e-postadaki link aracılığıyla abonelikten çıkabilirsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız www.algoyuncak.com tarafından teminat altına alınmıştır

Shopping cart