Hakkımızda

Alg Oyuncak olarak 2012’den bu yana 0-2 yaş aralığındaki bebeklerin sağlığını ve gelişimini destekleyen ürünlerle bebekli ailelere hizmet veriyoruz. Müşterilerimizi dünyanın en ünlü oyuncak ve bebek ürünleri ile buluşturuyoruz. Her biri kendi konusunda dünya lideri olan markaların Türkiye’deki tek yetkili satış temsilcisiyiz. Sophie la girafe, Ezpz, Cheeky Chompers, Moluk Design, Kizingo, Yoomi , Mamacup markalarımız ile çocuk gelişimine ve beslenmesine,onları eğlendirirken katkı sağlıyoruz hem de ailelerimizin bebeklerini güvende hissedecekleri, kaliteli,sağlıklı,doğal,benzersiz ,eğlenceli ve renkli bir dünya sunuyoruz.

Sophie la girafe:
Dünya’nın en popüler bebek dişkaşıma oyuncağı meşhur Fransız Sophie ….
Bebeğinizin ilk oyuncağı Sophie La Girafe %100 organik ve tamamen el yapımı olarak kauçuktan Fransa’da üretilmektedir.Toksik maddeler,pvc,fitalat içermez.Üzerindeki benekler sebze meyve püresidir.Bebeğinizin diş kaşıma döneminde en sevdiği oyuncağı Sophie,üstelik dünya çapında sayısız ödüle sahip.Annelerin ve bebeklerin bir numaralı tercihi,bebeğinizin doğumdan itibaren uyku arkadaşı,diş kaşıyıcısı ve oyun arkadaşı.Çıkardığı sese bebekler bayılıyor,üzerindeki benekler el-göz koordinasyonunu sağlıyor.Sophie 57 yıldır anneler ve bebeklerin güvenini kazanmış dünyanın en popüler diş kaşıyıcısı!
www.sophie.com.tr

EZPZ:
Amerika’nın en popüler mama seti,hem trendy hem havalı !!! Kolayca vakumla yüzeye sabitlenir ve minik eller hiç kaldıramaz….
Amerika’lı 3 afacan erkek çocuk annesi Lindsay Laurain tarafından kurulan bu marka.Oğullarının yemekleri etrafa saçıp dökmelerinden ilham alarak oluşturulmuş. Ezpz vakumlu çok amaçlı mama servisleri;

.

-Hepsi bir arada bebek mama servisi +kase

-Servis matı her yüzeye vakumla sabitlenebilir böylece bebeğiniz kase ve tabakları deviremez.Bebeğiniz yemek yerken kaseyi devirme,yere atma ve etrafı kirletmeye derdiniz sona eriyor.

-Mat, “alan koruyucu”modelleri de dahil olmak üzere,tüm mama sandalyeleri ile uyumludur.

-Bebeğinizin kendi kendine yemesine teşvik eder ve ince motor becerileri geliştirir.

-Blw’yi destekler

-Gülen yüz formu ile bebeklere pozitif enerji sağlar

-Kompakt ve hafiftir, bu nedenle evde,dışarda ve seyahatler için kullanımı idealdir.

-Bulaşık makinesi ve mikrodalga fırında kullanıma uygundur.

-PA, BPS, PVC, lateks ve fitalat içermeyen yüksek kaliteli gıda ile uyumlu ve sağlıklı silikondan imal edilmiştir.

Uzun süre dayanır (silikon bükülebilir, kararmaz ve aşınmaz)CE belgelidir,Avrupa standartlarına uygun ve FDA onaylı olarak üretilmiştir.

-Amerika’da dizayn edilmiştir.

-Bulaşık makinasında,mikrodalga fırında ve 175 derece’ye kadar fırında kullanılabilir.

www.ezpz.com.tr

Cheeky Chompers:

Desenleri ve işlevselliği ile vazgeçilmez,harika bir önlük,aksesuar,dişkaşıyıcı,fular…..Anneler bu markaya bayılıyor…

2 İngiliz bebekli anne tarafından bebeklerinin diş çıkarma problemlerinden oluşan ihtiyaçlardan yola çıkarak oluşturdukları pratik,işlevsel ve eğlenceli bu marka kısa sürede çok beğenilerek tüm dünyada annelerin güvenini ve beğenisini kazanmış.

Dişkaşıyıcılı ve sıvıyı hapseden önlükler,uyku arkadaşı,diş kaşıyıcı,pratik müslin -battaniyeler ve önlüklerden oluşan ürün gamı benzersiz İngiliz tarzı desenleriyle annelerin kalbini fethediyor.

www.cheekychompers.com.tr

Kizingo:

Bebeğiniz için yemek yemek hiç bu kadar kolay ve lezzetli olmamıştı…Kolay kavranır,hemen yenilir!!!

Uzmanlığını çocuklarda sağlıklı beslenme ve obezite üzerine yapmış Amerika’lı bir profesör anne tarafında tasarlanıp üretilen bu yamuk kaşıklar 9.aydan itibaren kullanılyor ve bebeklerin kısa ve yamuk formuyla kaşığı kolayca kavrayıp ağzına götürmesini sağlıyor.Böylece bebeklerin ilk aylardan itibaren damak tadı oluşuyor ve yemek ayırt etmeden yemekleri tadlarını alarak kolayca yemelerini sağlıyor.Böylelikle bebekler ve çocuklar için obezite ve sağlıksız beslenmenin önüne geçmesini sağlıyor.Amerika’da üretilen bu akıllı kaşıklar pvc,pbs,pa,lateks ve fitalat içermiyor FDA onaylı ve sağlıklı!

www.kizingokids.com

Moluk Design

Akıllı İsviçreli!!!Bırakın çocuğunuz hayal kursun,…oyun kurmanın sınırlarını zorluyoruz….

Teknolojik ürünlerin hayatımıza girmesi ile birlikte yaratılan sanal dünya bebek ve çocukları bile etkisi altına almış durumda.Oyun kurmak,oyuncakla oynamak artık onlar için can sıkıcı ve gereksiz.
Teknolojik aletlerin bağımlılık yapıcı etkileri güçlü. ‘Teknolojik bağımlılık’ denilen tanımlamada çocuk gittikçe daha çok zamanı söz konusu teknolojik aletlerle geçiriyor Toplumsal yaşamdan kaçma, içe kapanıklık, bu aletleri kullanması anne ve babası tarafından engellendiğinde aşırı tepkiler verme gibi belirtiler psikolojik travmanın yarattığı etkiler arasında sayılabiliyor .Oyun kurmayı ve oyun oynamayı unutur hale gelen çocuklarımızın şimdi yepyeni,eğlenceli ve ilgi çekici arkadaşları var:

Çocukların soyalleşmesini sağlayacak ,kendi kendine oyun kurabileceği,hayalgücünün sınırlarını zorlayacağı,yaratılıcığı geliştireceği,incemotor becerilerini destekleyen,şekil-boyut algısını geliştiren sıradışı ve yeni çağın oyuncakları 6 farklı modelden oluşuyor :Bilibo,Oogi,Hix,Plui,Nello ve Mox

Eğlence ve yaratıcılık bir arada!
Esnetilerek vakumla birbirine eklenen oogi serisi ile tüm moluk karakterlerinden farklı kompasizyonlar oluşturulabilir,heryere takılabilir,yaratıcılık çocuğunuza kalmış….Ooogi’leri birleştirerek bir aile yada plui’leri ekleyip yağmur bulutu ,güneş,çiçekformları ile bir dünya yaratabilirler.Bilibo çok amaçlı bir obje yazın deniz kovası,oyunda kaplumbağa figürü-bebek beşiği,odada tabure yada sallanan koltuk,kar yağdığında kızak-kardan adam kalıbı yada popcorn kasesi,bebek küveti yaratıcılıkta sınır yok…figürler tek başına kullanlabildiği gibi,hepsi birleştirilebilir somut bir görevleri ve rolleri olmayıp tamamen hayal gücü ile oluşturulan sıradışı ve fonksiyonel oyuncak serileridir.Tek başına yada arkadaşlarla oynamak çok eğlenceli,özellikle yolculuklar için ideal…

Kısaca özetlersek;yaratıcılık,şekil-boyut algısı,motor becerileri geliştirme,neden-sonuç ilişkisi kurma,hayal kurma,sosyalleşme oyuncaktan alınabilecek kazanımlardır.

Moluğun sıradışı dünyası keşfedilmeyi bekliyor….
Oyuncaklar %100 doğal silikondan ürertilmiştir,BPA,lateks ve fitalat içermez.
www.moluk.com

Mamacup:
Bu bardak dökülmüyor… Herşeyi yere döken saçan bebekler ve çocuklar için tasarlanmış.Aileler de rahatlıkla kullanabilir…Çok pratik ve üzerindeki esnek koruyucu yüzey gibi elleri çizip acıtmadan kullanmanızı sağlıyor, bizden söylemesi…
Mamacup rengarenk ve pratik atıştırma bardakları ile etrafa dökmeden, saçmadan bir şeyler yemek çok keyifli. Özellikle bebekler ellerine aldığı herşeyi ters çevirip dökmeye ve etrafa saçmaya bayılırlar,ters çevirdiklerinde bile çocuğunuz etrafı kirletmeden,kırıntı dökmeden yiyebilir. Dışarıda kuru-yaş meyve, çerez veya kraker ve bisküvilerini bebeğiniz ve siz kolayca yiyebilisiniz. Aileler ve gençler içinde arabada, plajda, tatilde,seyahatte ve günlük kullanım için çok pratik. Tutma sapı ile bebeğiniz kolayca kavrayabilir ve bir askı yardımı ile bebek arabasına,sırt çantasına kolayca asılabilir.Üzerindeki esnek ve antibakteriyel gümüş ion teknolojisi ile üretilmiş korumalarla bu bardaktan bir şey dökmek neredeyse imkansız.Ekstra kapak içindekileri taze tutmayı sağlıyor.Ambalajı %100 geri dönüşümlü ve ekolojik bir üründür. Bisfenol A (BPA), fitalat, lateks, PVC, stiren, benzen, biyosit, DEHP, HBCD, EDC, DES vb. gibi tehlikeli maddeler içermez.MamaCup® gıda ile temasa uygun, EU standartlarında uluslarası sertifikalı orijinal PP malzemelerden üretilmiş ekolojik bir üründür.

Shopping cart