Üyelik Bilgileri

Üye olun, avantajlardan yararlanın! 

  • Üyemiz olarak yenilik ve promosyonlarımızdan ilk siz haberdar olursunuz.
  • Satın aldığınız bir ürünün teslimatı için gerekli olan adres ve kimlik bilgilerini kaydedebilir, siparişlerinizde bu kayıtlı adreslerinden seçim yaparak hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Alışveriş sepetinizi 5 gün kayıtlı tutabilirsiniz. Sepete eklediğiniz fakat satın almadığınız ürünlerinizi sepetinizde 5 gün süreyle tutabilir ve bu süre içinde satın alabilirsiniz.

Üyelikle ilgili bilgiler

  • Sitemize üyelik ücretsizdir ve herkes üye olabilir. ‘Üye girişi’ sayfasından üye kaydınızı yapabilirsiniz.
  • Üye olurken girmiş olduğunuz tüm bilgiler gizli tutulacaktır ve 3. şahıs, kurum, kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır. (Bkz. Güvenlik ve Gizlilik Politikası)
  • ALG Oyuncak kredi kartı bilgilerinizi sadece ödeme aşamasında sormaktadır ve güvenlik açısından bu bilgiler kesinlikle kayıt edilmemektedir.
  • Şifrenizi ve diğer tüm üyelik bilgilerinizi istediğiniz zaman ‘Hesabım’ sayfasında değiştirebilirsiniz.
  • Şifrenizi unuttuğunuzda ‘Şifremi Unuttum’ bölümümüzden kayıtlı e-posta adresinize şifrenizi gönderim talebinde bulunabilirsiniz.

Kullanım Koşulları
Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, www.algoyuncak.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin bu koşullarla bağlı olduğunuzu ve hem bu koşullara hem de site ile ilgili bütün cari kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz.

ALG Oyuncak, sitede ilân edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle lütfen Sitenin bu sayfasına periyodik ve düzenli olarak bakın. Bu kullanım koşullarını ihlâl ettiğiniz takdirde, algoyuncak.com sizin Siteyi kullanmanıza son verebilir, gelecekte Siteyi kullanmanıza engel olabilir. Bu siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve bu Sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Ayrıca algoyuncak.com size bu konuda özel ve yazılı olarak yetki vermedikçe, bu Sitedeki bilgi ve içeriği, etkinlikleri izlemek ve tanıtıcı bilgiler almak ve başka kişisel kullanım amaçları dışında herhangi bir amaçla kopyalamayacağınızı, yüklemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya başka bir şekilde dağıtmayacağınızı da kabul etmektesiniz. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan ALG Oyuncak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Shopping cart